Суд зобов’язав знищити куртку, у якій з птахофабрики викрадали 110 яєць за раз

02.07.2018

Суд обрав покарання працівнику Кременчуцької птахофабрики, який намагався за раз викрасти 110 курячих яєць — штраф 850 грн. Про це повідомляє «Потлавщина».

6 червня Кременчуцький районний суд виніс вирок 35-річному працівнику Кременчуцької птахофабрики, який намагався викрасти більше 100 курячих яєць. Суд оштрафував чоловіка на 850 грн та зобов’язав знищити жилетку, спеціально змайстровану для злочину.

Згідно з Єдиним реєстром судових рішень, 35-річний Микола Т. працював оператором птахофабрики та механізованих ферм на ТДВ «Кременчуцька птахофабрика» з 16 серпня 2017 року. 20 березня 2018 року чоловік вирішив викрасти з ферми курячі яйця. Для цього він змайстрував «спецодяг», який мав «персональну» кишеню для кожного яйця.

Спец-курту зловмисник заховав у своєму службовому шкафчику для одягу. По обіді, переконавшись що його ніхто не бачить, дістав куртку наповнив її 110 курячими яйцями та спробував вийти з птахоферми. Але на виході його затримав охоронець, який повідомив про скоєне поліцейських.

Звинувачений у крадіжці (ч.1 ст. 185 КК України) Микола Т. у суді свою вину визнав, у вчиненому розкаявся та «критично поставився до вчиненого». Суд врахував обставини, які обтяжують та пом’якшують покарання для порушника та призначив штраф — 850 грн. А речовий доказ по справі — жилетку чорного кольору з 110 нашитими кишенями для яєць постановили знищити.

Нагадаємо, що у квітні Київський райсуд Полтави призначив 850 грн штрафу водію таксі «Бджілка», який вкрав у пасажира телефон за 3 тис. грн.