Брегей Роман Іванович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 1 414
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду

Роман Брегей закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ.

З 2000 р. працював в правоохоронних органах, а саме – слідчим та старшим слідчим в Кіровоградському МВ УМВС України в Кіровоградській області.

З 2005 р. працює суддею Компаніївського районного суду Кіровоградської області (з січня 2011 р. обраний суддею безстроково).

Обіймає посаду судді Кіровоградського окружного адміністративного суду з 2011 року.

2017 року брав участь у конкурсі до Верховного Суду, однак за результатом тестування не набрав необхідну кількість балів. Згодом оскаржував результати конкурсу, звертаючись до ВРП, а також до суду.

Сім’я:

Дружина судді, Воєвода-Брегей Мирослава Петрівна працює нотаріусом.

«Резонанс» повідомляє, що в 2015 р. СВ Кіровоградським МВ УМВС України в Кіровоградській області розпочате кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, а саме – підробки розписки та заволодіння шахрайським шляхом квартирою громадянина України. В цій кримінальній справі приватним нотаріусом Кіровоградського нотаріального округу (редакція «Резонансу» наголошує, що це саме Мирослава Воєвода-Брегей) було укладено договір дарування на квартиру, на підставі якого здійснено перереєстрацію вищевказаної квартири на сторонню особу.

На що суддя Брегей заявив, що його дружину жодного разу не притягувалася до відповідальності і ніколи не допитували з органів досудового розслідування. «Відкриття кримінального провадження за фактом підробки розписки, яку, як правило, укладають сторони перед нотаріальним посвідченням без участі нотаріуса, ніяким чином не доводить вчинення останнім злочину», – наголосив Брегей.

Статки:

“Резонанс” повідомляє, що у декларації Романа Брегея за 2015 рік зазначається:

– житловий будинок площею 126,4 кв. м. (користування);

– 2 квартири – загальною площею 80,9 кв. м. (одна квартира набута Романом Брегеєм у власність в 2004 році, інша його дружиною – 2012 році);

– земельна ділянка площею 5,6 соток (користування).

Однак, відповідно до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з 2011 року у власності Брегея Романа є квартира, яку він не вніс до декларації.

Окрім того, згідно з декларацією Романа Брегея, його родина безоплатно користується будинком  площею 126,4 кв. м., що розташований в м. Кропивницький.

Також батьки дружини надали родині Брегеїв в безоплатне користування два автомобіля:

– Honda CR-V 1997 куб. см., 165 кВт (2011 року випуску), що був придбаний в 2011 році за 295 500,00 грн. (або понад 36 тис. доларів);

– Honda Civic 1798 куб. см. (2013 року випуску), що був придбаний в 2013 році за 253 1470,00 (або понад 30 тис. доларів).

Відповідаючи на закиди «Резонансу» на своїй сторінці у Фуйсбуці, Роман Брегей налогосив, що журналісти свідомо перекручували факти.

Згідно з декларацією, яку Роман Брегей подав на конкурс до Вищого антикорупційного суду, він володіє частиною квартири у Тернополі, а його дружина квартирою у Кропивницькому (40,6 кв.м). Родина також користується будинком у Кропивницькому (126,4 кв. м), який безоплатно надає тесть судді. Брегеї продовжують користуватися двома автомобілями Honda, що були вказані у попередніх деклараціях.

Прикметно, що у 2017 року, окрім зарплати, родина судді отримала 75 тисяч гривень у подарунок. Також дружина судді задекларувала 50 тисяч гривень на банківському рахунку, і 50 тисяч гривень готівкою.

Справа «стоматологів-губителів»:

У 2013 році ВРЮ розглядала рекомендацію ВККС про внесення подання про звільнення судді Брегея Р. І. (за дії, вчинені на посаді судді Компаніївського районного суду Кіровоградської області) за порушення присяги та прийняла рішення відхилити таку рекомендацію, зауважує “Чесно”.

Підставою для рекомендації щодо звільнення судді став тривалий розгляд суддею справи про лікарську недбалість стоматологів, внаслідок якої, за версією слідства, загинула 24-річна пацієнтка. Зокрема, за інформацією порталу “Закон і бізнес”, суддя Брегей Р. І. розглядав справу протягом 2 років і 3 місяців, призначив близько 30 судових засідань, лише третина з яких відбулась. Крім того, незадовго до спливу строку притягнення обвинувачуваних до відповідальності, суддя призначив експертизу, яка призвела до ще більшого затягування процесу.

Журналісти порталу також повідомили, що дружина судді Брегея нібито лікувалась у стоматологів, справу яких він розглядав, а після завершення цього лікування суддя заявив самовідвід. Інший суддя завершив розгляд цієї справи після 6 судових засідань, однак, строк притягнення обвинувачуваних до відповідальності, на той момент, уже сплив.

 

Резонансні рішення:

У грудень 2015 р. Брегей виніс постанову про скасування податкового повідомлення-рішення зі сплати транспортного податку на «розкішне» авто.

У 2016 р. Роман Брегей оскаржував обрання на посаду голови Кіровоградського окружного адміністративного суду Вадима Мирошниченка (саме в цьому суді працює Брегей). На думку судді Брегея, Мирошниченко умисно не запросив його на збори суддів, на яких обирали керівника суду, і цим порушив його права.

У квітні 2016  р. колегія Кіровоградського окружного суду під головуванням Брегея поновила неатестованого поліцейського на роботі в  Нацполіції.

Також у серпні 2016 р. Брегей розпочав у Фейсбуці всеукраїнський соціальний флешмоб, що має назву #ЯНеБоюсьВиправдатиЛюдину. Його суть полягає в тому, щоб судді публікували виправдувальні вироки, в тому числі скасовані, на своїх сторінках в Фейсбуці з посиланням на реєстр судовий рішень.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Брегей Роман Іванович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 190887 277313.52 228399
Квартири судді 74.9 44.8 44.8
Будинки судді 126.4 48,4
Земля судді
Доходи сім’ї 44166 40215.74 59467
Квартири сім’ї 43.85
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Брегей Роман Іванович
Декларації WEB:
2013 2014 2015
Декларації PDF:
2013 2014 2015
Задекларовані авто:
Honda CR-V, Honda Civic
Брегей Роман Іванович - додаткова інформація
Суддя:
Кіровоградський окружний адміністративний суд, Кіровоградська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Один коментар на пост “Брегей Роман Іванович”

  1. Борисовський:

    В 2018 році суддя Берегей виніс рішення яким визнав обласні організації партії місцевими для сіл області. Таким чином створивши прецедент коли центральні керівні органи партій та їх обласні організції місцевими для районів області.

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Апеляційного суду Дніпропетровської області м. Дніпропетровськ,

Глущенко Надія Григорівна

Суддя Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області,

Новікова Олена Вікторівна

Суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області,

Лаптєв Михайло Вікторович

суддя Вищого адміністративного суду України,

Степашко Олександр Іванович