Вітаємо Вас на нашому сайті. Ми створили цей ресурс, щоб розповісти, кому служить суд, кому належить судова гілка влади і чиї інтереси обслуговує суддівський корпус.

Сьогоднішнє суддівство це – корупція, хабарі, панібратство.

Суспільство втомилось, і воно вимагає змін. А щоб боротись – потрібно знати всіх ворогів в обличчя.

Ми проаналізували декларації суддів та їхніх родичів, промоніторили інформаційний простір та з’ясували особливості особистого суддівського життя. Познайомтесь з тими, хто живе не на зароблене…

Якщо у Вас також є факти – повідомляйте та долучайтеся до команди.

Ми починаємо свою роботу з кандидатів до Верховного Суду … А далі буде…

До речі, ми розповідатимемо не лише про таємниці суддівства, але й про події у режимі реального часу – суддівські новини.

Сьогоднішнє суддівство це -Корупція, Хабарі, Панібрацтво.

Наші суди та судді

Сьогоднішнє суддівство це – корупція, хабарі, панібратство. Нинішній стан судів – це дзеркало всього суспільства

Ми створили цей ресурс, щоб розповісти, кому служить суд, кому належить судова гілка влади і чиї інтереси обслуговує суддівський корпус. Суспільство втомилось, і воно вимагає змін. А щоб боротись – потрібно знати всіх ворогів в обличчя.

Як живуть, працюють та служать народові судові органи України. Подолаймо корупційні прояви в судівській вертикалі заради майбутнього.

Всі судді України

Корупції не місце в Суді

Ми закликаємо всіх до дискусії, щоб розкрити справжні джерела надходження суддівських надприбутків. Ми створили цей ресурс, щоб нарешті відповідні органи розплючили очі і побачили елітні авто, маєтки, суддівські літаки.

Хочеш покласти край корупції та панібрацтву – пиши нам.

Всі новини про суд

Чому це важливо

Наша мета амбітна – чесне неупереджене правосуддя в Україні. Але це можливо тільки за умови реальної люстрації суддів, притягнення до відповідальності хабарників, прислужників політиків та олігархічних груп. Ми бачимо, що теперішня система неспроможна вичистити Авгієві стайні українського судочинства. Кругова порука, кумівство, телефонне право подекуди важать більше, ніж буква закону.

Переконані, що лише громадський тиск може змусити владу провести реальну, не бутафорську люстрацію. Давайте об’єднаємо зусилля і зробимо відомими тих, у кого в мантіях є кишені. Якщо ви знаєте про нечистих на руку суддів, розкажіть про них на нашому сайті.

Повірте, чистота системи правосуддя залежить від кожного з нас.

Реальна, а не віртуальна реформа суду

Ми запрошуємо до співпраці всіх, кому набридло суддівське свавілля. Потрібно сказати «ні» грошовим мішкам у мантіях. Під час ухвалення рішень судді повинні послуговуватись законом, а не телефонним правом. Саме «брудні» та упереджені судові рішення – джерело суддівського збагачення.

Якщо ти знаєш про кишені у суддівських мантіях – пиши нам. Потрібно вивести на чисту воду всіх корупціонерів, аби, нарешті, в Україні була проведена повноцінна судова реформа.

НАБУ - Національне антикорупційне бюро України

Національне агентство з питань запобігання корупції

Канцелярська сотня