Чиновники на Рівненщині через суд визнали свій шлюб недійсним, щоб «відмазитися» від НАЗК

26.11.2018

Начальник управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА Наталія Бойчук та директор місцевої загальноосвітньої школи №2 Віктор Боровець через суд визнали свій власний шлюб недійсним. Принаймні, саме таку довідку надала керівник освітян району до РДА, у відповідь на припис Національного агенства запобігання корупції.

Про це пишуть «Рівненські новини».

Швидше за все, таким чином подружжя намагається уникнути відповідальності перед НАЗК, яке нещодавно винесло припис керівництву району стосовно Наталії Бойчук у зв’язку з прямим підпорядкуванням їй близької особи.

Начальник березнівських освітян неодноразово преміювала свого чоловіка директора школи №2 Віктора Боровця, що є потенційним конфліктом інтересів і порушенням антикорупційного законодавства.

Наразі, стосовно Наталії Бойчук проводиться службове розслідування, а її саму усунуто від виконання службових обов’язків. Однак, незважаючи на це, Бойчук часто з’являється на робочому місці та у порушення чинного законодавства продовжує керувати освітянськими процесами району.

Крім того, офіційне визнання шлюбу недійсним, у даному випадку не несе жодних правових наслідків для настання чи позбавлення відповідальності. Адже Наталія Бойчук та Віктор Боровець продовжують спільно проживати в одному помешканні, але вже на правах цивільного подружжя. А це, той же самий потенційний конфлікт інтересів.