Верховний Суд відмовив у поновленні на посаді скандальному львівському судді Масендичу

23.11.2018

Велика палата Верховного суду 22 листопада відмовила скандальному львівському судді Василю Масендичу у поновленні на посаді судді Франківського районного суду Львова. Його звільнили у березні через ухвалу про «Радио Вести».

Про це пише ZAXID.NET.

Вища рада правосуддя звільнила Василя Масендича за перевищення повноважень при розгляді судової справи, що стосувалася дії ліцензії на мовлення «Радио Вести». У лютому 2017 року своєю ухвалою Василь Масендич зупинив розгляд у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення заяви про продовження терміну дії ліцензії київського «Радио Вести» (ТОВ «ТРК Дивосвіт»). Через це рішення Нацрада не змогла вчасно позбавити ліцензії «Радио Вести».

Після звільнення Василь Масендич звернувся до Верховного суду з метою визнати протиправним та скасувати рішення Вищої ради правосуддя. 25 червня Касаційний суд у складі Верховного суду відмовив йому у задоволенні позовних вимог. Однак у липні він подав апеляційну скаргу у Велику палату Верховного суду, яка 22 листопада також залишила її без задоволення.

Нагаємо, що Василь Масендич відзначився й в іншій скандальній справі. Він поновив на посаді звільненого через хабар посадовця Міноборони Олексія Крисевича.