Дев’ятко Владислав Володимирович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 1 613
Голова Оболонського районного суду міста Києва

Суддею Оболонського районного суду міста Києва Владислав Дев’ятко призначений Указом Президента України від 12 січня 2007 року терміном на п’ять років. Згодом обраний на посаду безстроково.

Із січня 2014 року виконував обов’язки голови суду у зв’язку з відставкою його попередниці – нині члена Вищої ради правосуддя (ВРП) Ірини Мамонтової. Навесні того ж року обраний головою суду.

 

Статки

Згідно з декларацією за 2016 р. Владислав Дев’ятко користується двома службовими квартирами у Києві, наданими Оболонською райдержадміністрацією і КМДА. У нього також є 1 га землі в Полтавській області. У дружини судді є будинок (70,1 кв. м) та 21 сотка землі у тій же Руденівці Полтавської області.

У родини є автомобіль HYUNDAI TUCSON 2.7 (2008 р.в.), PEUGEOT 407 ST 2.0E (2007 р.в.), а також мотоцикл «Сова».

Дев’ятко також задекларував майже 100 тисяч гривень готівкою.

 

Сім’я

Одружений. Має двох дочок.

 

Резонансні справи

Засудив суддю-колядника Зварича

У вересні 2011 р. Дев’ятко засудив колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду, сумнозвісного суддю-колядника Ігоря Зварича до 10 років позбавлення волі за отримання хабарів.

 

Справа «торнадівців»

У квітні 2017 р. за вчинення злочинів під час виконання службових обов’язків проти мирного населення в зоні АТО головуючий суддя Владислав Дев’ятко присудив бійцям добробату «Торнадо» серйозні терміни. Командир роти Руслан Онищенко отримав 11 років позбавлення волі, його заступник Микола Цукур – 9 років. Крім того, ще 6 бійців отримали від восьми до десяти років ув’язнення.  Чотирьох бійців батальйону “Торнадо” засудили до умовного терміну.

 

Справа «автомайданівців»

Під час Революції гідності Владислав Дев’ятко стає тимчасовим керівником Оболонського районного суду міста Києва.  І одразу, починаючи з 25 січня, за версією деяких ЗМІ, суд починає розглядати справи затриманих і побитих активістів із Грушевського та Кріпосного провулку. У результаті 17 із них відправляють до СІЗО, двох – під домашній арешт.  Тільки по «Автомайдану» було винесено 41 рішення.

Два із 41 рішення ухвалив особисто Владислав Дев’ятко. Він позбавив учасників автопробігу до будинку Віктора Януковича у Межигір’я – Сергія Закутайла та Михайла Брашкіна – права керувати транспортним засобом строком на три місяці. Підстава – рапорт працівника ДАІ про незупинку водія на його вимогу. З цього епізоду проти Дев’ятка Вищою радою правосуддя було відкрите дисциплінарне провадження.

У своїх поясненнях для Тимчасової слідчої комісії з перевірки суддів Дев’ятко так пояснив цей випадок: указані особи не були учасниками масових акцій протесту, а тому він не підлягає перевірці згідно з пунктом 1 частини першої статті 3 Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», а рішення суду були законні та обґрунтовані.

У травні 2017 р. дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя (ВРП) вирішила Владислава Дев’ятка не залучати до дисциплінарної відповідальності.

 

Суд над Януковичем

Дев’ятко разом із Костянтином Васалатієм та Максимом Тітовим розглядає справу екс-президента України Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді і замаху на територіальну цілісність України.

 

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Дев’ятко Владислав Володимирович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 249227 211562
Квартири судді 120.02
Будинки судді 10000 40,24
Земля судді 10000
Доходи сім’ї 217183 12190
Квартири сім’ї 120.02
Будинки сім’ї
Землі сім’ї 12100
Декларації судді Дев’ятко Владислав Володимирович
Декларації WEB:
2014 2015
Декларації PDF:
2014
Задекларовані авто:
Hyundai Tucson, ЗДК 4. 105 'Сова'
Дев’ятко Владислав Володимирович - додаткова інформація
Суддя:
Оболонський районний суд міста Києва, м. Київ
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
2
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Апеляційного суду Запорізької області,

Сапун Олена Анатоліївна

Заступник голови Вінницького апеляційного адміністративного суду,

Гонтарук Віктор Миколайович

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду,

Бабенко Костянтин Анатолійович

Суддя Львівського окружного адміністративного суду,

Крутько Олена Василівна