НАБУ зливає справи адвокату Новинського?

28.09.2017

За останній час над опоблоківцем Вадимом Новинським згустилися хмари. Генпрокуратура звинувачує його у сприянні перевороту в Українській православній церкві Московського патріархату. НАБУ каже, що нардеп не вказав у декларації, що він є власником підприємства “Херсонський суднобудівний завод”. Новинського вже позбавили депутатської недоторканності, і йому світить серйозний строк.

Адвокатом Вадима Новинського у цих справах є Татаров Олег. Він активно захищав пана Новинського під час засідання регламентного комітету ВРУ, у справі «Приватбанку» чи коли ним зацікавилось НАБУ.

Тоді хто ж він такий, цей Татаров?

Ми з’ясували, що Олег Татаров є колишнім працівником Головного слідчого Управління МВС України. Прикметно, що його колишні колеги Усіков та Тірьохін наразі є співробітниками НАБУ.

Отож, якщо проаналізувати факти, можна дійти до висновку, що Усіков та Тірьохін «співпрацюють» зі своїм колишнім колегою Татаровим та надають йому всю необхідну інформацію щодо справ Вадима Новинського, наприклад, у справі банку «Приват». Зрештою, коли НАБУ проводила обшук в «Приваті», як відомо, там нічого не виявили.

Як повідомили наші джерела з оточення Татарова, за результатами плідної співпраці колишніх колег,  Татаров вже придбав автомобіль «Майбах».

Кирило Голота