Стосовно суддів Верховного Суду України відмовлено у відкритті дисциплінарної справи

31.05.2017

Сьогодні Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя розглянула питання про відкриття дисциплінарної справи чи про відмову в її відкритті по скарзі щодо суддів Верховного Суду України: Людмили Охрімчук, Василя Гуменюка, Наталії Лященко, Ярослава Романюка, Валентини Симоненко і Анатолія Яреми. Про це пише «Судебно-юридическая газета».

Подаючи скаргу до ВСУ, скаржник вказав на неоднакове застосування вказаними суддями судової практики при перегляді ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і адміністративних справ, винесеного у справі про розподіл сімейного майна, а також на те, що ВССУ, вирішуючи питання про стягнення грошей на користь одного з подружжя, не врахував наявність кредиту.

Розглянувши заяву, члени Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя прийшли до висновку про те, що заявник не задоволений судовим рішенням, а в діях суддів дисциплінарних порушень не вбачається.

Також Друга Дисциплінарна палата ВСП внесла подання про звільнення судді Подільського райсуду міста Києва Вікторії Швиденко.