Членів ГРД підозрюють у корупції

14.09.2017

До Національного агентства з питань запобігання корупції надійшли заяви про вчинення корупційного діяння, згідно яких, ряд членів Громадської ради доброчесності, які здійснюють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування не подали електронну декларацію, тому їхня діяльність підлягає позаплановій перевірці на ознаки складу злочину, з передбаченого ст. 366(1) Кримінального кодексу України. про це передає Громадський вісник Києва.

  ТЕКСТ ЗАЯВИ
ЗАЯВА
про вчинення корупційного діяння

11.11.2016 року, на підставі статті 87 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» створена і діє Громадська рада доброчесності, до якої обрано таких членів:
• Варишко Петро Васильович
• Верланов Сергій Олексійович
• Гринь Тетяна Григорівна
• Жернаков Михайло Володимирович
• Куйбіда Роман Олексійович
• Козленко Володимир Григорович
• Маселко Роман Анатолійович
• Маслов Леонід Клавдійович
• Марусенко Роман Ігорович
• Моторевська Євгенія Сергіївна
• Савчук Андрій Володимирович
• Середа Максим Леонідович
• Соколенко Наталія Анатоліївна
• Соловйова Марина Михайлівна
• Смирнова Катерина Іванівна
• Сухоставець Роман Миколайович
• Титич Віталій Миколайович
• Чорна Катерина Павлівна
• Чижик Галина Віталіївна
• Шепель Тарас Петрович

Про факт створення Громадської ради доброчесності опубліковано інформацію на сайтів Вищої кваліфікаційної комісії.

Закон України «Про запобігання корупції» №1700-VII від 14.10.2014 (із змінами та доповнення до нього) (Закон) визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

23.03.2017 року Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» №1975-VIII від 23.03.2017 року до Закону внесено зміни, та за статтею 3 частиною 1 пунктом 2 підпунктом в) до суб’єктів, на яких поширюються дія цього Закону віднесено було осіб, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а саме представників Громадської ради доброчесності, утвореної відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Тобто, після внесення змін члени Громадської ради доброчесності є суб’єктами, на яких поширюється положення Закону.

Відповідно до Протоколу голосування Громадської ради доброчесності щодо дострокового припинення повноважень члена Ради Маслова Леоніда Клавдійовича за його заявою (голосування відбулось засобами електронного зв’язку) від 15.06.2017 року із складу членів Громадської ради доброчесності за власним бажанням виключили члена Громадської ради доброчесності Маслова Леоніда Клавдійовича.

За частиною 1 статті 45 Закону, особи, зазначені у підпунктах “в” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
Отож, на членів Громадської ради доброчесності поширюється положення 45 Закону.

Частиною 2 статті 45 Закону врегульовано, що особи, зазначені у підпункті “в” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Отож, при звільненні із посади члена Громадської ради доброчесності Маслов Леонід Клавдійович зобов’язаний був подати до Національного агентства з питань запобігання корупції електронну декларацію, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Натомість, перевіривши Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування жодної декларації Маслова Леоніда Клавдійовича, поданої після звільнення із посади члена Громадської ради доброчесності, не має.

Варто вказати, що пунктом 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» №1975-VIII від 23.03.2017 року міститься особливості ширення дії положень Закону України «Про запобігання корупції», а саме: особи, яких цим Законом віднесено до суб’єктів декларування, подають у встановленому Законом України «Про запобігання корупції» порядку першу декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у 2018 році за період з дня набрання чинності цим Законом до 31 грудня 2017 року.

Жодних інших обмежень Прикінцеві положення не містять. Тож, при звільненні із членів Громадської ради доброчесності Маслов Леонід зобов’язаний був дотримуватись положень діючого законодавства.
За статтею 4 Закону НАЗК є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізує державну антикорупційну політику.

До повноважень Національного агентства належать здійснення в порядку, визначеному цим Законом, контролю та перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зберігання та оприлюднення таких декларацій, проведення моніторингу способу життя осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Окрім того, Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» №1698-VII від 14.10.2014 року визначає правові основи організації та діяльності Національного антикорупційного бюро України.
Національне антикорупційне бюро України є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових.

За пунктом 1 частини 1 статті 16 профільного закону, Національне бюро здійснює оперативно-розшукові заходи з метою попередження, виявлення, припинення та розкриття кримінальних правопорушень, віднесених законом до його підслідності, а також в оперативно-розшукових справах, витребуваних від інших правоохоронних органів; здійснює досудове розслідування кримінальних правопорушень, віднесених законом до його підслідності, а також проводить досудове розслідування інших кримінальних правопорушень у випадках, визначених законом.

За статтею 3661 Кримінального кодексу України умисне неподання суб’єктом декларування декларації карається штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Однак, за положеннями частини 5 статті 216 Кримінального процесуального кодексу України, детективи Національного антикорупційного бюро України здійснюють досудове розслідування злочинів, передбачених статтею 3661 Кримінального кодексу України, якщо наявна хоча б одна з трьох умов. Натомість, жодних із вказаних умов, щодо не подання членом Громадської ради доброчесності Масловим Леонідом Клавдійовичем не існує.

Тому, за загальними положеннями частини 1 статті 216 Кримінального процесуального кодексу України слідчі органів Національної поліції здійснюють досудове розслідування кримінальних правопорушень, передбачених законом України про кримінальну відповідальність, крім тих, які віднесені до підслідності інших органів досудового розслідування.

З огляну на вказане, керуючись положеннями Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про Національну поліцію України» та Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України», прошу:

1. Національне агентство з питань запобігання корупції провести позапланову перевірку членом Громадської ради доброчесності Масловим Леонідом Клавдійовичем (03.03.1967 року народження, місце народження м. Харків, національність: українець, місце проживання: Україна, місто Харків), а саме не подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування під час звільнення із посади члена Громадської ради доброчесності.

2. Національній поліції України внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального порушення членом Громадської ради доброчесності Масловим Леонідом Клавдійовичем (03.03.1967 року народження, місце народження м. Харків, національність: українець, місце проживання: Україна, місто Харків), а саме не подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування під час звільнення із посади члена Громадської ради доброчесності.

3. Національному антикорупційному бюро України взяти до відома, про подання заяви про порушення корупційного діяння членом Громадської ради доброчесності Масловим Леонідом Клавдійовичем (03.03.1967 року народження, місце народження м. Харків, національність: українець, місце проживання: Україна, місто Харків).