Суд над Януковичем завтра може піти до нарадчої кімнати для винесення вироку

22.10.2018

Завтра судді у справі державної зради колишнього президента Віктора Януковича можуть піти до нарадчої кімнати для винесення вироку.

На сьогоднішнє судове засідання знову не з’явилися адвокати екс-президента Олександр Горошинський та Олександр Байдик. Планувалось, що вони мали завершити свої промови у рамках судових дебатів. Проте на початку засідання стало відомо, що Горошинський не прийшов, оскільки задіяний в іншому засіданні – у справі екс-“беркутівців”, а Байдик перебуває у Москві у Януковича. Таке пояснення дав журналістам ще один адвокат Януковича – Віталій Сердюк, який, за його ж словами, сам нібито вийшов із даного судового процесу.

Про це пише УНІАН.

Натомість, сьогодні у суді, окрім Сердюка, з’явився також ще й Ігор Федоренко, який теж ніби вийшов з процесу, та громадянин США, якого адвокати Януковича представили як адвоката Стівена Шнейбаума.

Він, за словами Сердюка, прийшов, щоб “зробити заяву”. На це головуючий у справі суддя Владислав Девятко зауважив: “передайте будь ласка містеру Стівену, що тут судові дебати зовсім у іншому кримінальному процесі, а його заява зареєстрована в порядку запиту на публічну інформацію” (заява у справі про нібито незаконні дії поліції щодо адвокатів Януковича у приміщенні суду у серпні). Після цього суддя попередив, що якщо і завтра адвокати на з’являться для продовження дебатів, то може бути прийняте рішення про їх завершення і про те, що суд піде до нарадчої кімнати для винесення вироку.