1.    
  2.     Харківський суд помстився за суддю і відкрив провадження на працівників СБУ?

Харківський суд помстився за суддю і відкрив провадження на працівників СБУ?

17.05.2017

Дзержинський райсуд Харкова зобов’язав військову прокуратуру відкрити провадження за заявою про вчинення злочину оперуповноваженими обласного главку СБУ, – передає «Депо.Харків».

Причиною цього послужила скарга адвоката, який вимагав від прокурора відкрити кримінальне провадження за фактом вчинення злочину оперуповноваженими Управління СБ України в Харківській області. Прокуратура юристу відмовила і перенаправила заяву адвоката до НАБУ.

Аргументація заяви адвоката – опери СБУ підбурили особу надати неправомірну вигоду судді Дзержинського райсуду м. Харкова Сергію Лазюку, щоб потім викрити останнього в одержанні неправомірної вигоди.

Суддю Лазюка затримали 21 січня 2016 року за те, як вважає слідство, що вимагав від позовника близько 1 тис. дол. за позитивне вирішення питання про примусове виселення іншої особи з житла. Суддю затримали, коли він отримав частину хабара.

Суддя Лазюк відомий тим, що призначав адмінпокарання учасникам Євромайдану, а також визнав законним рішення Харківської міськради щодо особливого статусу російської мови тощо.

Написати коментар