КСУ дозволив внести євроінтеграцію в Конституцію

22.11.2018

Конституційний суд України надав позитивний висновок до президентського законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо інтеграції України в Євросоюз і НАТО.

Про це заявила представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко у четвер в кулуарах парламенту, пише «Європейська правда».

“Точна інформація: 14-ма голосами – більшістю голосів суддів Конституційного суду – було прийнято позитивне рішення щодо того, що норми змін до Конституції, запропоновані президентом Порошенко, відповідають чинній Конституції. Тому вони можуть бути підтримані парламентом”, – сказала вона.

20 вересня Верховна рада включила до порядку денного сесії і направила до Конституційного суду президентський законопроект (№9037) про внесення змін до Основного закону щодо закріплення стратегічного курсу України на членство в Європейському Союзі і НАТО.

Остаточно зміни до Конституції про закріплення курсу України до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу можуть бути ухвалені наприкінці зими або весною, заявляв раніше спікер парламенту Андрій Парубій.