Від імені банку суддям розсилають листи з погрозами

19.10.2018

У провадженні Володимира Білоуса, котрий працює в Касаційному господарському суді, перебуває справа, в якій українська «донька» російського банку виступає однією зі сторін. Одного разу через відділ діловодства суддя отримав від голови правління банку листа. У ньому йшлося про те, що будь-які дії судді проти інтересів компанії розцінюватимуться як умисні перешкоди інтересам Росії, тому у проти Білоуса там відкриють кримінальне провадження.

Автор детально описував справу, яку розглядають, тож добре обізнаний з усім, що відбувається в процесі. Тому Білоус вирішив повідомити про цей факт Вищу раду правосуддя (№5134/0/6-18).

Про це пише “ЗіБ”.

Загалом протягом останніх кількох тижнів листи з погрозами начебто від голови банку отримали судді господарських судів Києва, Київської та Харківської областей, а також Київського апеляційного господарського суду.

Водночас на сайті компанії повідомили, що всі листи з погрозами — підробки з метою дискредитації. Їх пише один з недобросовісних боржників. Банк уже звернувся до правоохоронних органів, щоб вони розслідували цю справу.