Суд заборонив Нацраді розглядати питання ліцензії «112 Україна»

18.10.2018

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення перенесла розгляд переоформлення ліцензії на мовлення телеканалу «112 Україна» через ухвалу Окружного адміністративного суду. Про це 18 жовтня під час засідання повідомила Уляна Фещук.

За її словами, в ухвалі суду йдеться саме про «заборону відмовити у продовженні ліцензії». Члени Нацради перенесли розгляд питання що  ознайомитись з позовом  та деталями справи.

Про це пише «Детектор медіа».

Напередодні на своєму сайті Нацрада запросила керівників або уповноважених представників регіональних компаній, що мовлять у багатоканальній цифровій телемережі МХ-5 – «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір» і «Новий формат ТВ», – а також  ТОВ «ТРК «112-ТВ» взяти участь у засіданні регуляторного органу 18 жовтня для розгляду поданих ними заяв щодо переоформлення ліцензій на мовлення і продовження їх терміну дії.

Нагадаємо,  11 жовтня Напрада призначила позапланову перевірку телеканалу «112 Україна» за скаргами на поширення «кліше російської пропаганди».

Перевірку призначено за супутниковою ліцензією каналу (ТОВ «Телерадіокомпанія «112-ТВ»). Зі скаргами на контент «112 Україна» звернулися народна депутатка Тетяна Ричкова, громадські організації та окремі громадяни. Вони скаржилися на маніпуляції в ефірі «112 Україна», порушення журналістських стандартів, використання мови ворожнечі, поширення в ефірі каналу «кліше російської пропаганди».