Чому ВККС не виконала свій обов’язок?

18.09.2017

Під час конкурсу до Верховного суду Вища кваліфікаційна комісія суддів України не виконала свій обов’язок та не встановила мінімально допустимий бал тестувань при оцінюванні критеріїв особистої та соціальної компетентності. Хоча, згідно Положенню про порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання, такий бал визначається як для анонімного письмового тестування й виконання практичного завдання, так і для тестувань при оцінюванні критеріїв особистої та соціальної компетентності.

На вказане звернув увагу суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Роман Брегей.

«Чому ВККСУ знову ж умисно допустила порушення, не встановивши мінімально допустимий бал тестувань при оцінюванні критеріїв особистої та соціальної компетентності?Відповідь очевидна. На мою думку, вони кулуарно встановили його, однак їм не сподобався список тих, хто пройшов далі. І ВККСУ вирішила, що можна забути про обов’язок, чим в третє грубо порушила порядок проведення конкурсу. Тобто, ВККСУ комусь симпатизувала, а когось не любила. Це ж упередженість. Отже, у нас не було арбітра. А значить, і не було чесного конкурсу» – зазначає суддя на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Нагадаємо, що до 25 вересня 2017 року Вища рада правосуддя продовжуватиме розгляд матеріалів кандидатів на посади суддів Верховного Суду.