Призначення Труби на посаду директора Державного бюро розслідувань оскаржують в суді

22.12.2017

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом ГО «Центр протидії корупції «Громадська ініціатива» до Комісії з проведення конкурсу на зайняття посад у Державному бюро розслідувань. Позивач просить суд визнати протиправними дії Комісії щодо внесення подання прем’єр-міністру України, яким рекомендовано призначити Романа Трубу на посаду Директора ДБР. Про це повідомляє прес-служба суду.

Також ОАСК ухвалив: залучити до участі у справі в якості третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору – президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та директора Державного бюро розслідувань Романа Трубу.

Підготовче судове засідання відбудеться 14 березня.

Нагадаємо, у грудні 2017 року ОАСК відкрив провадження у справі щодо скасування рішення про державну реєстрацію Державного бюро розслідувань в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Тоді позивач просив суд скасувати рішення Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби про призначення першого заступника та заступника Директор ДБР.