ВККС оголосила конкурси до Верховного і Антикорупційного судів

02.08.2018

2 серпня Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила новий конкурс до Верховного Суду і два конкурси у Вищий антикорупційний суд.

До Верховного Суду конкурс оголошено на 78 посад (загалом 196): на 26 посад до Касаційного адміністративного суду, 16 – до Касаційного господарського суду, 13 – до Касаційного кримінального суду і 23 – до Касаційного цивільного суду.

Про це пише «Українське право».

До Вищого антикорупційного суду оголошено два конкурси: на посаду судді ВАС – 27 посад і на посаду судді Апеляційної палати суду – 12 посад.

Вимоги до кандидатів до ВС не змінилися. На посади можуть претендувати професійні судді, науковці з відповідним стажем, адвокати, які мають досвід роботи за конкретною спеціалізацією – або представництво у судах, або захист особи від кримінального переслідування, і представники зі сукупним стажем. В усіх випадках робочий стаж має становити щонайменше 10 років.

Щодо ВАС, то для кар’єрних суддів стаж роботи має становити 5 років, для решти кандидатів – понад 7 років.

Варто зазначити, що під час реєстрації намірів участі у конкурсах, до конкурсу у ВС зголосилося 1014 осіб, а до конкурсу в Антикорупційний суд – 610 осіб.