Суддю звільнили за крадіжку в магазині

23.03.2018

Вища рада правосуддя 22 березня 2018 р. розглянула питання про звільнення Бухтіярової Оксани Миколаївни з посади судді Дзержинського міського суду Донецької області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 24 січня 2018 №149/3дп/15-18. Про це повідомляє “Судово-юридична газета”.

Так, 24 січня 2018 р Третя Дисциплінарна палата ВРП розглянула дисциплінарну справу щодо судді, відкриту за зверненням Слов’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Донецькій області.

У зазначеному зверненні та доданих матеріалах йшлося про вчинення суддею неправомірних дій, а саме – таємного заволодіння товарами в магазині.

Зокрема, встановлено, що 14 квітня 2016 року в робочий час суддя Оксана Бухтіярова перебувала в магазині в місті Святогірську Донецької області і винесла з магазину коробку з пакетом чаю і годинником, сховавши речі в сумку і прикривши зверху одягом. Це було зафіксовано камерою відеоспостереження. Також вкрадені товари було виявлено в сумці судді.

Третя Дисциплінарна палата ВСП вирішила притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності і застосувати до неї дисциплінарне стягнення у вигляді подання про звільнення з посади.

В результаті Вища рада правосуддя вирішила звільнити Бухтіярову Оксану Миколаївну з посади судді Дзержинського міського суду Донецької області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.