Суд відмовив Лещенку закрити справу проти нього

24.11.2017

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив народному депутатові Сергію Лещенкові у закритті провадження у справі за позовом народного депутата Борислава Розенблата до директора НАБУ Артема Ситника та Сергія Лещенка.

Про це йшлося на попередньому судовому засіданні у справі за позовом Розенблата до Ситника та Лещенка щодо розголошення та розповсюдження інформації про Главу передвиборчого штабу кандидата у президенти США Дональда Трампа Пола Манафорта щодо наявності прізвища та підписів Манафорта в “чорній бухгалтерії Партії Регіонів” у матеріалах досудового розслідування, що мало наслідком втручання у виборчі процеси США у 2016 році та завдало шкоди інтересам України. Про це повідомляє «Суддівство» з посиланням на прес-службу ОАСК.

Відповідач Сергій Лещенко через канцелярію суду подав заяву про закриття провадження у справі. Після виходу з нарадчої кімнати суд проголосив рішення: відмовити у задоволенні даної заяви, закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.

Водночас, ОАСК вирішив «заяву та клопотання про залишення позовної заяви без розгляду з підстав пропуску позивачем строку звернення до суду та відсутності у останнього адміністративної процесуальної дієздатності розглянути у судовому засіданні».

Також суд запропонував позивачу подати письмові пояснення із зазначенням поважності причин пропуску строку звернення до суду.

У прес-службі ОАСК повідомили, що наступне судове засідання відбудеться 30 січня.