Суд арештував швейцарські рахунки сина Азарова

06.09.2017

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про арешт 10 швейцарських рахунків сина екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова Олексія. Відповідну постанову опубліковано на сайті Єдиного реєстру судових рішень. Клопотання подавалося в рамках кримінального провадження щодо незаконного збагачення. Про це передає «Українська правда».

У постанові також йдеться, що в період з 12 грудня 2012 по 27 листопада 2014 Олексій Азаров, на посаді народного депутата, отримав з невстановлених джерел 7,7 млн євро, 600 тисяч швейцарських франків та 500 тисяч доларів.

Усі кошти розміщено на банківських рахунках у Швейцарії, Італії та Ліхтенштейні.

Слідчий підкреслив, що арешт коштів, розміщених на рахунках у Швейцарії, «необхідний для забезпечення дієвості кримінального провадження та відшкодування збитків, завданих державі внаслідок вчинення ним злочину».

Як відомо, генпрокуратура підозрює сина Миколи Азарова Олексія в одержанні неправомірної вигоди в особливо великих розмірах. З 2015 року Олексій Азаров перебуває у розшуку.

У 2016 році син екс-прем’єра намагався зняти арешт із нерухомості в Італії.

Після запровадження санкцій сім’я Азарова переписала частину власності на Констянтина Пивоварова. У тому числі австрійську фірму «Garda Handels- und Beteiligungs GmbH», яка володіє заводом «Металіст» у Макіївці і будинком у Відні.