ОАСК просять скасувати держреєстрацію Верховного Суду

22.01.2018

Сьогодні Окружний адміністративний суд м. Києва розпочне розгляд справи про визнання протиправним наказу про призначення т.в.о. керівника апарату Верховного Суду та рішення про державну реєстрацію ВС, передає «Закон і бізнес».

У розпорядженні видання опинився позов до Державної судової адміністрації; відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації; заступника начальника відділу-державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у м.  Києві державної адміністрації Валентини Гордієнко про визнання протиправним наказу ДСАУ про призначення Віктора Капустинського тимчасово виконуючим обов’язки керівника апарату Верховного Суду та рішення про державну реєстрацію ВС.

Позивач просить суд, зокрема:

1) визнати протиправним та скасувати наказ ДСАУ;

2) визнати протиправним та скасувати рішення заступника начальника відділу-державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації В. Гордієнка про державну реєстрацію ВС;

3) визнати протиправними дії заступника начальника щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису від 9.11.2017 про держреєстрацію ВС, а також скасувати цей запис.

Так, ухвалою ОАСК від 11.12.2017 провадження в адміністративній справі №826/16009/17 було відкрито.

Дослідивши подані позивачем докази, суд завершив підготовче провадження. Справу мали розглядати в судовому засіданні 22 січня, але за останньою інформацією розгляд перенесли на 5 лютого.