Стало відомо, коли можуть оголосити новий конкурс до Верховного суду

01.06.2018

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков розповів, коли може бути оголошено новий конкурс до Верховного суду.

Новий конкурс до Верховного суду може бути оголошено вже цієї осені. Про це повідомив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков в інтерв’ю газеті «Юридическая практика», передає «Ракурс».

«Думаю, що ми оголосимо у кінці вересня — на початку жовтня, але останнє слово за Комісією як за колегіальним органом», — зауважив голова ВККСУ.

Він зазначив, що вакансії у касаційних судах у складі Верховного суду, на які буде оголошено конкурс, ще може бути перерозподілено.

Козьяков також наголосив, що визначення кількості вакансій в суді — це прерогатива Державної судової адміністрації України.

«Але ми дійсно бачимо, що навантаження на суддів нерівномірне, найбільше справ розглядає Касаційний адміністративний суд Верховного суду, а найменша кількість справ — у Касаційному кримінальному суді. Напевно, цей фактор слід врахувати», — зауважив він.

Нагадаємо, у рамках з’їзду глава ВККС Сергій Козьяков уже повідомляв, що цьогоріч планується провести новий конкурс до Верховного суду, атестацію суддів і кандидатів у судді.