ГПУ з’ясовує, як НАБУ отримало дозвіл на обшук в ОАСК

14.08.2017

Печерський райсуд Києва надав ГПУ доступ до матеріалів щодо обшуку приміщення Окружного адміністративного суду м. Києва, який проводився НАБУ у травні. Про це йдеться в ухвалі суду від 8 серпня, повідомляє УНН.

З тексту судового рішення випливає, що до Печерського райсуду звернувся старший слідчий в особливо важливих справах ГСУ ГПУ з проханням надати йому доступ до матеріалів справи щодо обшуку в ОАСК, яку розглядав Галицький райсуд м. Львова. А саме – санкцію суду про обшук і матеріали НАБУ, якими антикорупціонери обґрунтовували необхідність таких слідчих дій.

У клопотанні слідчий ГСУ ГПУ наголошував, що Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за заявами адвоката А. Зайця в інтересах голови Окружного адмінсуду щодо “зловживання владою та службовим становищем, з метою втручання у діяльність голови ОАСК” співробітниками НАБУ.

В свою чергу, як видно з ухвали суду, адвокат Заєць наполягав, що Галицький райсуд виніс “завідомо неправосудну ухвалу та надав дозвіл на проведення обшуку у приміщенні Окружного адміністративного суду Києва”.

Суддя погодився з аргументами слідчого ГПУ і надав йому тимчасовий доступ до матеріалів справи.