Львівський суддя Радченко збив пішохода?

14.03.2018

Суддя Галицького районного суду міста Львова Віталій Радченко здійснив наїзд на пішохода та зник з місця ДТП. Не виключено, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Про це «Суддівству» повідомив потерпілий Ярослав Шліхта.

Зі слів потерпілого, цей інцидент стався 12 грудня минулого року на вулиці Олени Степанівни біля перехрестя з вулицею Братів Міхновських. Це зовсім неподалік будівлі Галицького райсуду.

«Я переходив дорогу, саме у цей момент там велися дорожні роботи. І тоді мене збив чорний Хюндай Tucson. Я впав, був у шоковому стані. А водій навіть не пригальмував. Навпаки додав газу і зник з місця ДТП», – заявив потерпілий Ярослав Шліхта.

За його словами, того ж дня він звернувся до найближчого медичного закладу, де пройшов медичний огляд. Згідно з довідкою, виданою Шліхті у Міському травматологічном пункті №2 м. Львова, медики констатували забій лівого надпліччя, а також забійне садно лобної ділянки справа.

Довідка, яку видали Шліхті у травмпункті.

«Я розповів медикам про причину цих травм, але вони не повідомили поліцію про ДТП і мене відмовили. Мовляв, у місті всі знають це авто і його водія. Що у нього є зв’язки. Ніхто не хотів отримати проблеми на свою голову», – додав Шліхта.

Через декілька днів після ДТП потерпілий у дворі Галицького суду випадково побачив і впізнав авто, яке вчинило наїзд. У нього були пошкодження з правого боку. «Розпитавши людей, що курили поблизу, чий це автомобіль, я дійшов до висновку, що наїзд скоїв суддя цього суду Віталій Радченко.  Тоді я вже написав заяву до поліції», – згадує чоловік.

Згідно з декларацією за 2017 р. у судді Віталія Радченка дійсно є автомобіль Хюндай Tucson.

Далі, за словами потерпілого, у справі з’явився несподіваний поворот.

«Мене просто затримали. А у відділку сказали, що якщо я не заберу заяви, то вони повісять на мене хуліганку», – розповідає Шліхта.

Наша редакція намагалася додзвонитися до судді Радченка, але ні службовий, ні мобільні його телефони не відповідають. Тож ми звертаємось до всіх, хто, можливо, був свідком цього інциденту,  допомогти у встановлені правди.