Радченко Еллі Анатоліївна

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 1 018
Суддя Сихівського районного суду м.Львова

Еллі Радченко – суддя Сихівського районного суду м. Львова. До 2015 року здійснювала правосуддя в Амвросієвському райсуді Донецької області.

 

Cім’я:

Еллі Радченко заміжня за суддею Галицького райсуду Львова Віталієм Радченком, який, як відомо, 25 травня 2017 року дозволив провести обшук і вилучення речей в кабінеті голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка. За низку допущених в цьому рішенні процесуальних порушень щодо Віталія Радченка Перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 5 жовтня 2017 року відкрила дисциплінарну справу. До переведення до Галицького райсуду Львова він працював в Сніжнянському міському суді Донецької області.

 

Статки:

Згідно з  декларацією за 2016 р. у Еллі Радченко залишилася квартира в Амвросієвці на Донеччині, а також півквартири в Алушті. Родина також володіє 18 сотками землі у Львівській області. Чоловік судді Радченко має у власності земельну ділянку у Амвросієвці і житловий будинок.

У власності родини – три автомобілі: ВАЗ (1979 р.в.), Hyundai і 20 (2012 р.в.), а також Hyundai Tucson (2011 р.в.).

 

Резонансні справи

Залишила на волі співробітника Львівської виправної колонії, якого спіймали на хабарі

21 січня 2016 року Сихівський райсуд Львова в обличчі судді Еллі Радченко залишив на волі заступника начальника установи з виробництва Львівської виправної колонії №48 управління Державної пенітенціарної служби, який попався на хабарі. За даними досудового розслідування, в листопаді 2014 року до нього звернувся підприємець з проханням надати йому в оренду склад колонії. Чиновник погодився посприяти у вирішенні цього питання і пообіцяв домовитися про низьку орендну плату – за винагороду в 5200 гривень. Бізнесмен погодився на вимоги і передав підсудному гроші, які згодом були вилучені міліцією під час обшуку.

В свою чергу, суд обмежив міру покарання штрафом через те, що обвинувачений зізнався у своєму злочині.

 

Випустила на волю убивць лікаря за законом Савченко

У червні 2016 року Сихівський районний суд Львова в особі судді Еллі Радченко при винесенні вироку двом обвинуваченим у вбивстві головного лікаря Пустомитівської ЦРЛ Ярослава Федини застосував «закон Савченко». Отримавши вирок 8 років 4 місяці позбавлення волі, злочинці вийшли на волю у залі суду, відсидівши 4 роки і 2 місяця у СІЗО.

 

Не поновила на посаді співробітника «Фуджікурі»

У жовтні 2016 р. суддя Еллі Радченко відмовила у задоволенні позову Євгена Олійника, який наполягав на тому, що його звільнили з заводу «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» через спробу створити профспілку.

 

Справа про демонтаж ресторану «Хутірець»

У грудні 2016 року виконавча служба здійснила кілька марних спроб виконати рішення суду про демонтаж незаконно збудованого ресторану «Хутірець» у Львові на вул. Боднарській, 4. Але виконавче провадження зупинили через суд.

Власник ресторану Роман Михайлів стверджував, що за документами на місці «Хутірця» немає ресторану – лише житловий будинок, у якому, до того ж, прописані неповнолітні діти. Суддя Еллі Радченко прийняла ухвалу, що виконавчий лист про рішення Сихівського районного суду міста Львова від 18 травня 2015 року (демонтувати самочинно зведену будівлю ресторану) є таким, що не підлягає виконанню – бо він порушує права неповнолітніх.

У своїй скарзі, що Львівська міська рада відправила до Вищої ради правосуддя у квітні 2017 року, підкреслюється, що представників ЛМР не повідомили про заяву Романа Михайліва. Відповідно, ЛМР не змогла надати докази, що за вказаною адресою був розташований саме ресторан, а не будинок.

У результаті розслідування, Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю Сихівського районного суду Львова Еллі Радченко до дисциплінарної відповідальності та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у вигляді подання про звільнення з посади судді. Еллі Радченко залишатиметься відстороненою від роботи до ухвалення рішення про її звільнення з посади Вищою радою правосуддя.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Радченко Еллі Анатоліївна (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 220865.74 271246
Квартири судді 105.1 83.75
Будинки судді 1800 63,4
Земля судді 1800
Доходи сім’ї 241269.82 312436
Квартири сім’ї 70
Будинки сім’ї
Землі сім’ї 2700
Декларації судді Радченко Еллі Анатоліївна
Декларації WEB:
2014 2015
Декларації PDF:
2014
Задекларовані авто:
ВАЗ 2101, Hyundai i20
Радченко Еллі Анатоліївна - додаткова інформація
Суддя:
Сихівський районний суд м. Львова, Львівська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
1
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Апеляційного суду Донецької області,

Самойленко Анатолій Іванович

Суддя Лебединського районного суду Сумської області,

Подопригора Людмила Іванівна

Заступник Голови Господарського суду Хмельницької області,

Муха Микола Євгенович

Суддя Апеляційного суду Житомирської області,

Худяков Андрій Михайлович