Миніч Тетяна Іванівна

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 1 087
Суддя Апеляційного суду Житомирської області

Додайте факти про про суддю Миніч Тетяна Іванівна який працює в державній установі Апеляційний суд Житомирської області на посаді Суддя Апеляційного суду Житомирської області

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Миніч Тетяна Іванівна (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 292758 359857 261310
Квартири судді
Будинки судді 55
Земля судді
Доходи сім’ї 37800} 51820} 111519
Квартири сім’ї
Будинки сім’ї
Землі сім’ї 3869
Декларації судді Миніч Тетяна Іванівна
Декларації WEB:
2013 2014 2015
Декларації PDF:
2013 2014
Задекларовані авто:
Hyundai Santa FE, Hyundai,Santa Fe
Миніч Тетяна Іванівна - додаткова інформація
Суддя:
Апеляційний суд Житомирської області, Житомирська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
5
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Один коментар на пост “Миніч Тетяна Іванівна”

  1. Людмила Елисеева:

    Лобіювання інтересів колекторських компаній у м Житомирі, таких як ТОВ ФК Вектор плюс, Кредитні ініціативи, Укрборг, Кей колект, можливий корупційний звязок з суддею ВСУ Гуменюк (родом з Житомирської області) Чотири рази поспіль “випадково” входила до складу суддів при розгляді спрв з ТОВ ФК Вектор плюс Вважаю, що суддя Миніч Тетяна Іванівна не може брати участь у розгляді моєї справи і підлягає відводу, оскільки вже тричі приймала участь в справах між ТОВ ПАТ Сведбанк, правонаступником, якого вважає себе ТОВ ФК «Вектор плюс» та Єлісєєвим О.В., що ставить під сумнів випадковість вибору суддів для розгляду справ, а саме приймала участь: 1. У справі № 2-251/12 від 07.07.2015 року в якій, на мою думку, безпідставно відкрила апеляційне впровадження через рік після розгляду справи в Житомирському районному суді, ухвала про поновлення строків відсутня 2. У справі № 06042/2-1750/12 від 24.04.2012 безпідставно відмовила в припинені поруки, проігнорувала, що порука припиняється через 6 місяців від дня пред’явлення основної вимоги, дата пред’явлення основної вимоги навмисно суддею не досліджена. 3. У справі 278/5586/13-ц 04.032014 суддею порушено змагальний процес – самостійно присвоєно адресу земельній ділянці, не перевірено в реєстрах відсутність прав іпотеко держателя у ТОВ ФК Вектор плюс на земельну ділянку; винесено рішення про реалізацію земельної ділянки без кадастрового номеру, що суперечить законодавству; навмисно в рішенні зазначене невірне місце фактичного проживання Єлісєєвої Л.В. та дитини на момент підписання іпотечного договору (Єлісєєву Л.В., порушуючи іі права не залучено, як третю особу); не перевірено достовірність боргу (заборгованість встановлена без жодного первинного документу – виключно на підставі листа вимоги ) – Єлісєєв О.В. не погоджувався з сумою боргу ; відсутня початкова ціна реалізації предмета іпотеки, що дає можливості зловживань, а саме реалізація за заниженою вартістю; не перевірено наявність генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій у ТОВ ФК Вектор плюс; в матеріалах справи відсутні докази належного повідомлення іпотекодавця про усунення порушень, в повідомленні зазначена адреса за якою Єлісєєв О.В. не проживає і відповідно відсутні докази отримання даного повідомлення; посилання на постанови ВССУ, що не є законом та ін. численні порушення.

    Вбачаю в іі діях судді Миніч Тетяни Іванівни особисту неприязнь та не сумлінне виконання своїх посадових обов’язків . Також на дану суддю неодноразово подавались скарги до Вищої кваліфікаційної комісії (для прикладу лише деякі з них) – засідання від: – 28 серпня 2012р За скаргою Гущина І.В. на дії суддів апеляційного суду Житомирської області Забродського Михайла Івановича, Трояновської Галини Сергіївни, Миніч Тетяни Іванівни. – 24 жовтня 2012 За скаргою Власюка О.Г. на дії судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Вдовиченко Тетяни Миколаївни та суддів апеляційного суду Житомирської області Забродського Михайла Івановича, Миніч Тетяни Іванівни, Трояновської Галини Сергіївни. – 05 липня 2012 року За скаргою Міненко Т.Г. щодо суддів апеляційного суду Житомирської області Миніч Тетяни Іванівни, Олексієнка Миколи Миколайовича, Забродського Михайла Івановича, Борисюка Романа Миколайовича.

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Апеляційного суду Запорізької області,

Булейко Ольга Леонідівна

Суддя Верховного Суду України.,

Волков Олександр Федорович

Суддя Чернігівського районного суду Запорізької області,

Ломейко Віталій Валерійович

Суддя Донецького апеляційного адміністративного суду,

Жаботинська Світлана Володимирівна