Волков Олександр Федорович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (5 rating, 1 votes)
Loading...
| 948
Суддя Верховного Суду України.

Зараз Олександр Федорович Волков суддя Верховного Суду. У грудні 2014 року Верховна Рада прийняла постанову «Про виконання рішення Європейського суду з прав людини у справі «Олександр Волков проти України» щодо судді Верховного Суду України Волкова Олександра Федоровича». Цією постановою парламент скасував попередню постанову (у частині звільнення цього судді)

Народився 2 серпня 1957 в м. Фастів, Київської області.

Освіта: у 1983 році – закінчив юридичний факультет Київського державного університету ім. Т.Шевченка за спеціальністю правознавство.

Кар’єра:

До вступу до університету протягом декількох років працював слюсарем, механіком рефрижераторного поїзда, вагонного депо ст. Фастів Південно-Західної залізниці.

З 1983-87 рр. – народний суддя, Бородянського районного народного суду Київської області

Згодом член військового трибуналу, Бєлоґорського гарнізону Далекосхідного Військового округу, 1-й заст. начальника, начальник управління організаційного забезпечення судів, Міністерства юстиції України, ст. консультант, Секретаріат Комісії ВР України у питаннях законодавства й законності.

З 1994 рр. – суддя Верховного Суду України, голова Військової судової колеґії (з 02.1994; 06.2003-06.10 – безстроково).

6 червня 2010 р. звільнений з посади рішенням ВР України, а в грудні 2014 року парламент відмінив це рішення на виконання постанови Європейського Суду з прав людини.

Однією з причин звільнення судді ВСУ Волкова були наслідки перевірки ВРЮ якою було встановлено, що суддя, в порушення Закону брав участь у перегляді касаційною інстанцією – Військовою судовою колегією Верховного Суду України вироків, рішень, постанов, ухвал суду, які по першій і апеляційній інстанції ухвалював його родичем – суддею І.Бараненко. При цьому Олександр Волков, у автобіографічних документах поданих ним до Державної судової адміністрації України, кваліфікаційної комісії суддів, Верховної Ради України для обрання на посаду судді безстроково, приховав факт перебування у родинних відносинах із І.Бараненком.

Другим епізодом неправомірних дій судді Волкова прийнято вважати його у рейдерській атаці на ВАТ «Норинський щебзавод». Без жодних правових підстав господарська і фінансова діяльність головного інвестора «Норинського щебзаводу» ТОВ «Мінералінвест» блокувалася більше року, в результаті чого до влади на підприємстві допущені неналежні особи, що штучно ліквідували акціонерне товариство. Головним наслідком цієї «рейдерської атаки» на ТОВ «Мінералінвест» стало усунення інвестора від санації ВАТ «Норинський щебзавод».

Нещодавно, також журналісти повідомили, що Суддя Верховного суду України Олександр Волков, який претендує на посаду судді нового Верховного суду, ухвалював рішення, перебуваючи у відпустці.

Сім`я

  • Одружений.
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Волков Олександр Федорович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 321056 376995
Квартири судді 78.8 39.4
Будинки судді 100 100
Земля судді 100
Доходи сім’ї 48350 99905
Квартири сім’ї 167.5
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Волков Олександр Федорович
Декларації WEB:
2014 2015
Декларації PDF:
2014
Задекларовані авто:
Hyundai Accent, кіа
Волков Олександр Федорович - додаткова інформація
Суддя:
Верховний Суд України, Загальнодержавний
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Гайсинського районного суду Вінницької області,

Кравець Валерій Іванович

Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду,

Романішин володимир Леонідович

Суддя Трускавецького міського суду Львівської області,

Марчук Володимир Іванович

Суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області,

Тверський Сергій Михайлович