ВСУ розгляне скаргу екс-судді Царевич

14.09.2017

Верховний суд України призначив розгляд скарги колишньої судді Печерського районного суду Києва Оксани Царевич стосовно звільнення з посади судді на 19 вересня. Про це повідомляє УНН з посиланням на начальника управління забезпечення взаємодії із ЗМІ та видавничої діяльності Верховного суду України Катерина Вороненко.

“Справа Царевич призначена на 19 вересня”, – сказала К.Вороненко.

Нагадаємо, 16 березня 2017 року О.Царевич оскаржила до Верховного суду своє звільнення.
6 березня 2017 року Вищий адміністративний суд України відмовив у поновленні на посаді колишній судді Печерського районного суду Києва Оксані Царевич.

29 вересня 2016 року Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення судді Оксани Царевич у зв’язку із порушенням присяги.

Вища рада юстиції 15 вересня вирішила внести подання Президентові про звільнення Оксани Царевич у зв’язку з порушенням присяги.

Так, у січні 2016 року прокуратура міста Києва передала до суду обвинувальний акт щодо суддів Печерського районного суду столиці Оксани Царевич та Віктора Кицюка, підозрюваних у винесенні завідомо неправосудних рішень проти активістів “Автомайдану”. 4 березня 2015 року Верховна Рада абсолютною більшістю голосів зняла суддівський імунітет із Сергія Вовка, Оксани Царевич, Віктора Кицюка.