1.    
  2.     «Тризуб» тероризує суддів

«Тризуб» тероризує суддів

09.10.2018

Раніше телефонний терорист – користувач Viber під ніком Тризуб – погрожував суддям Шевченківського районного суду м.Києва, вимагаючи від них рішення у справі, яку там навіть не розглядали. Тепер він вирішив розширювати сферу діяльності й узявся за Апеляційний суд Харківської області. Також став користуватись іншими месенджерами для залякування служителів Феміди. Тепер повідомлення надходять також на «Телеграм» і WhatsApp.

Про це пише «ЗіБ».

В АСХО розглядали справу за поданням департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції про заборону виїзду за кордон боржника. Зацікавлені в цьому особи — «Украсіббанк» та «Державна металургійна компанія». Перша інстанція відмовила в задоволенні позову, апеляційний суд теж.

Через тиждень загадковий бот висловив своє обурення. Пояснив, що боржник — надзвичайно погана людина, а судді — ще гірші, але оскільки він назбирав про них багато інформації, то запросто розправиться зі всіма непокірними, якщо вони приймуть рішення на користь боржника. Очевидно, невідомий чоловік ще не зрозумів, що рішення ухвалили тиждень тому.

Щоб погрози виглядали вагомішими, їх роздрукували на листівках і листівки з ними розклеїли на автомобілях поруч із судом. А біля будинку одного зі служителів Феміди 15 осіб улаштували мітинг, коли він був на роботі, а вдома перебували тільки його шестирічна донька та її бабуся.

Загалом на загадкового користувача соцмереж поскаржилося вже 7 суддів: 4 з та 3 з Харкова.

Написати коментар