У Харкові палала будівля суду

23.08.2017

У Харкові горіла будівля апеляційного суду, пожежі присвоєно підвищену категорію складності. Про це передає LB.ua.

“На Холодній горі в районі суду щось дуже сильно палає. Так, що димом затягнуло все до метро … Народ, що йде з того району, повідомляє, що палає апеляційний суд”, – написав у фейсбуці журналіст Дмитро Брук, виклавши відео.

Повідомляється, що пожежа спалахнула від попадання блискавки в будівлю апеляційного суду на вул. Володарського.

“Пожежі присвоєно третю категорію складності. Для її ліквідації задіяно понад 20 одиниць техніки (автоцистерни і автодрабини)”, – повідомили в прес-службі ГУ ДержНС у Харківській області.

Станом на 23:40 год. рятувальникам вдалося локалізувати пожежу в будівлі адміністративного апеляційного суду. Площа пожежі становила близько 1,5 тис кв. м. Вогонь виник на даху, але по пустотах і внутрішніх конструкціях прогари пішли на третій поверх, в деяких місцях дійшли до другого і навіть до першого поверху.

За даними ДержНС, на цей час за медичною допомогою ніхто не звертався. Евакуація людей, що перебували в будівлі на момент загоряння, була проведена до приїзду рятувальників.

У ліквідації пожежі задіяні понад 30 одиниць техніки (у т. ч. 24 автоцистерни і 5 автодрабин) і близько 150 чоловік особового складу ДержНС.