Суд відпустив скандальну очільницю Держаудиту Гаврилову під особисте зобов’язання

25.01.2018

Суд обрав для очільниці Держаудитслужби Лідії Гаврилової запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання на 60 діб.

Таке рішення на засіданні 25 січня озвучив суддя Олександр Бобровник, передає ТСН.

“Суд ухвалив: клопотання детективів задовольнити частково. Застосувати відносно Гаврилової запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на 60 днів до 25 березня”, – сказав суддя.

Також суд зобов’язав Гаврилову здати закордонні паспорти, брати участь у слідстві та уникати спілкування зі свідками у справі.

Своєю чергою, прокурор САП Віталій Кравець сказав, що з рішенням суду погоджується, але коментувати його зможе, коли побачить повний текст ухвали.

Гаврилова відзначила, що “сьогоднішнім рішенням задоволена, бо нарешті почнеться активна фаза дій”, але справу проти неї назвала “кримінальним переслідуванням, яке пов’язане з професійною діяльністю”.

Нагадаємо, співробітники Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру у незаконному збагаченні та поданні недостовірної декларації про доходи очільниці Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій. За даними слідства, посадовець упродовж 2015-2017 років отримала у власність активи, законність підстав набуття яких не підтверджена доказами, та вартість яких значно перевищує її законні доходи. Окрім цього, на думку детективів НАБУ, Гаврилова внесла завідомо недостовірну інформацію до щорічних е-декларацій за 2015 (понад 2,86 млн грн) та 2016 роки (понад 4,67 млн грн).