Суддю Київщини затримали на хабарі

10.08.2017

Суддя господарського суду Київської області вимагав хабар у розмірі більше 14 млн гривень. Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу ГПУ.

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України 08.08.2017 затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України арбітражного керуючого, призначеного господарським судом Київської області ліквідатором одного із ТОВ, директора цього товариства, а також пособника – фізичну особу.

Вказані особи були затримані за вимагання хабаря у сумі 14 млн 600 тис грн та одержання ними першої частини неправомірної вигоди у сумі 800 тис грн від представника суб’єкта господарювання за допуск до участі в аукціонних торгах та реалізацію в подальшому об’єкта нерухомості.

На теперішній час вирішуються питання щодо оголошення підозри затриманим за ч. 4 ст. 368-4 Кримінального кодексу України (підкуп особи, яка надає публічні послуги), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, встановлення інших можливих співучасників кримінального правопорушення та їхнього затримання, а також збору і фіксації доказів.