Суд зняв арешт з майна сина Авакова

05.09.2018

Суд скасував арешт нерухомості та корпоративних прав сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, якого раніше підозрювали в причетності до так званої “справи рюкзаків”.

Таке рішення ухвалив суддя Солом’янського районного суду міста Києва Марія Зелінська за результатами розгляду клопотання адвоката Авакова-молодшого, повідомляє iPress.

Адвокат сина голови МВС просив суд скасувати арешт майна його клієнта, оскільки підозру щодо Авакова закрито прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Василем Кричуном.

Суддя клопотання задовольнив і скасував арешт трьох машиномісць і квартири в Києві в житловому комплексі “Альпійський” за адресою вулиця Протасів Яр, 8; харківської квартири на вулиці Мироносицькій, 22, а також корпоративних прав у ПрАТ “Інвестор” у розмірі 43,75%.

Як відомо, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури закрив справу про розкрадання коштів проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря.

Нагадаємо, у квітні Солом’янський районний суд Києва повторно скасував арешт нерухомості сина міністра внутрішніх справ Арсена АваковаОлександра, якого підозрюють у причетності до розтрати державних коштів при закупівлі МВС рюкзаків для Нацгвардії.

“Справу рюкзаків” НАБУ розслідувало починаючи з 2016 року після публікації відео, на якому син міністра внутрішніх справ домовляється про постачання наплічників для МВС із заступником свого батька Сергієм Чеботарем, що на той момент відповідав за закупівлі у відомстві.