Голові ГО «Центр протидії корупції» оголосили підозру

16.08.2017

Голові громадської організації «Центр протидії корупції» Віталію Шабуніну в Дніпровському районному відділі поліції Києва оголосили підозру в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості, – передає «Закон і Бізнес».

У документі зазначено, що 8 червня 2017 року біля Дніпровського військкомату Києва Шабунін завдав одного удару по обличчю Всеволода Філімоненка, що «спричинило тривалий розлад здоров’я останнього у вигляді закритої травми обличчя».

Цей злочин карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

«Мені сьогодні мають вручити підозру по статті «побиття журналіста», яка передбачає до 5 років позбавлення волі. Я дійсно вдарив людину, я це визнаю і готовий нести за це відповідальність. Щоправда, чи був він журналістом? Ні, не був. Чи є там побиття середньої тяжкості? Я дуже сумніваюсь. Це не була моя перша з ним зустріч, він системно провокував мене, принижував мою родину і близьких», – заявив Шабунін перед отриманням повідомлення.