Суд залишив майно Добкіна під арештом

05.09.2017

Апеляційний суд Києва залишив в силі арешт на нерухоме і рухоме майно народного депутата з фракції Опозиційний блок Михайла Добкіна, – передає «Главком».

Відповідне рішення було прийнято 4 вересня.

Так, 19 липня Печерський райсуд Києва наклав арешт на нерухоме та рухоме майно, що належить Добкіну на праві власності.

Нагадаємо, 15 липня Печерський райсуд Києва обрав народному депутату від фракції Опозиційний блок Михайлу Добкіну запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі 50 млн. грн.

Наприкінці серпня Апеляційний суд Києва відхилив клопотання народного депутата Михайла Добкіна про скасування йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 50 мільйонів гривень.

Добкіну інкримінують те, що діючи умисно за попередньою змовою з групою осіб, зловживаючи своїм становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 і ККУ і умисно сприяв в інтересах голів житлових кооперативів, заволодінню земельних ділянок у Харкові шляхом обману (ч.5 ст. 27, ч.4 ст.190 (шахрайство) ККУ).

Добкін був позбавлений недоторканності 13 липня. Депутати також дозволили притягувати його до кримінальної відповідальності та арештовувати.

Фото з УНІАН.