Суд продовжив тримання під вартою депутата Хмельниччини

25.08.2017

Солом’янський райсуд Києва продовжив дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого, поклавши на нього ряд обов’язків, – передає «Незалежний громадський портал».

Так, депутат повинен носити електронний засіб контролю, не відлучатися за межі Хмельницької області, без дозволу детектива, прокурора та суду, здати паспорти на зберігання до відповідних органів державної влади.

Термін дії судової ухвали закінчуєтсья 14 жовтня.

Нагадаємо, що депутат Хмельницької обласної ради (“За конкретні справи”) Микола Харкавий підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190 («Шахрайство»), ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 («Підбурювання до надання неправомірної винагороди службовій особі») Кримінального кодексу України.

Політик був затриманий на 50 тис. дол, які отримав від директора комунального закладу освіти. Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця.

Тоді суд арештував Харкавого, приначивши альтернативу внесення грошової застави на суму 505,2 тис. грн. Депутат кошти вніс і вийшов на волю.

Раніше у рамках цього кримінального провадження суд наклав арешти на дві квартири і годинник «Ebel automatic» з позначкою «18К 750» з металу жовтого кольору, що є власністю Миколи Харкавого.