Суд не дозволив Насірову виїхати з України

07.07.2017

Солом’янський райсуд Києва не задовольнив клопотання про зміну запобіжного заходу відстороненому від виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби України Роману Насірову, повідомляє УНІАН.

Так, захист Насірова просив суд змінити запобіжний захід у зв’язку зі станом здоров’я останнього, а саме хотіли, щоб Насірову зняли  браслет, видали закордонний паспорт і дозволили виїхати закордон на лікування.

Засідання суду відбулось у закритому режимі, оскільки в клопотанні фігурує закрита, особиста інформація, що не підлягає розголошенню й охороняється законом.

Нагадаємо, 2 березня детективи Національного антикорупційного бюро України вручили Насірову повідомлення про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Солом’янський райсуд 8 березня обрав Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави у 100 млн грн, хоча САП просила встановити грошову заставу у розмірі 2 млрд грн. 16 березня Насірова після внесення застави було звільнено з-під варти. 27 квітня суд продовжив запобіжний захід йому ще на два місяці – до 26 червня.