Суд конфіскував у “Самопомочі” майже 132 тисячі грн

27.06.2017

Сьогодні Печерський райсуд столиці визнав винною у вчиненні адмінправопорушення, передбаченого статтею 212-15 КУпАП, керівника обласної організації політпартії “Самопоміч”, народного депутата Ірину Сисоєнко. Крім того, у партії конфіскували 131 900 гривень, які були внесені через касу організації на рахунок партії фізичними особами. Про це повідомляє «Українська правда».

Керівник НАЗК Наталія Корчак повідомила у Facebook, що відповідно до аналізу звіту Київської обласної політпартії “Об’єднання “Самопоміч” за IV квартал 2016 року, було виявлено здійснення благодійних внесків на користь партії через касу даної організації.

“Дані внески були отримані від 10 фізичних осіб на загальну суму у 131 900 грн. Протягом трьох останніх місяців 2016 року вказані внески вносилися керівником обласної парторганізації на поточний рахунок партії. Отже, штраф у 1700 грн (100 неоподатковиних мінімумів доходів громадян) та конфіскація до державного бюджету суми внесків на підтримку партії у зазначеному вище розмірі”, – написала Корчак.

Корчак нагадала, що за схожими порушеннями вже є відповідні постанови судів про конфіскацію майна у партії “УКРОП”, Прогресивної соціалістичної партії, Конгресу українських націоналістів.

Як відомо, 11 квітня НАЗК заявило, що виявило порушення у фінансуванні партій “Самопоміч” та “Батьківщина”.