Суд у справі Януковича знову зірвали: адвокати покинули залу

01.08.2018

Оболонський районний суд Києва знову не зміг розпочати судові дебати у справі державної зради президента-втікача Віктора Януковича.

Про це повідомляє Громадське.

На судовому засіданні мали представити нового державного безоплатного адвоката Віктора Овсяннікова, який мав би захищати Януковича. Поряд із ним стояв ще один адвокат Олександр Байдик, який стверджує, що напередодні також підписав договір із Януковичем.

Основні адвокати Януковича — Віталій Сердюк та Ігор Федоренко — не з’явилися на засідання.

«Вони поїхали в ОБСЄ та ООН подавати заяви про порушення прав людини в Україні», — сказав новий адвокат Байдик у коментарі.

Одразу після початку судового засідання почалася словесна перепалка в суді. Нові адвокати хотіли подати клопотання про допит екс-прем’єра Миколи Азарова, але суддя сказав розпочати судові дебати.

Після цього прокурор Руслан Кравченко взяв мікрофон із гучномовцем і розпочав оголошувати свою позицію в дебатах.

Адвокати публічно покинули судову залу. Після цього суддя Владислав Дев’ятко оголосив перерву до 14 години дня, аби врегулювати ситуацію.

До 14 години дня Центр безоплатної правової допомоги має прислати до суду нового безоплатного адвоката, або ж повторно прислати Віктора Овсяннікова.

Як повідомив Овсянніков, він одразу збирається оголосити самовідвід.

«Якщо в Януковича є платний адвокат, я не маю права представляти його інтереси. Бо держава буде витрачати на це гроші, а це є неприпустимим», — сказав Овсянніков.