На Харківщині суд повірив меру, який порушив правила декларування

07.09.2017

У Харківській області Первомайський міськрайонний суд не виявив порушень законодавства у діях мера райцентру, який через два місяці після купівлі задекларував машину, – передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на голову Первомайської міської ради Харківської області Миколу Бакшеєва.

Згідно матеріалів справи, мер міста 27 грудня 2016 року купив автомобіль марки Volkswagen Candy 2016 року випуску за 576,6 тис. грн. Однак не повідомив про це Нацагентство із запобігання корупції у 10-денний строк, як це передбачено законом.

Бакшеєв пояснив, що на початку січня 2017 року намагався внести доповнення до декларації на сайті НАЗК, однак через нестабільну роботу сайту цього зробити не зміг.

У судовому засіданні мер надав скриншоти звернення до сайту НАЗК, де відображена інформація про технічні проблеми сайту. При цьому Бакшеєв, посилаючись на велике навантаження, більше не намагався зайти на сайт НАЗК, вважаючи свій обов’язок виконаним. Інформацію про автомобіль він вніс через два місяці – 29 березня 2017 року.

Суд встановив, що мер не ставив перед собою мету приховати автомобіль від компетентних органів, тому вирішив адміністративне провадження закрити у зв’язку з відсутністю в діях Бакшеєва складу адміністративного правопорушення.