Конкурс до ВС: оголошено переможців

28.07.2017

Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила результати кваліфікаційного оцінювання кандидатів у судді касаційних судів у складі Верховного Суду. З урахуванням попередніх результатів, комісія затвердила фінальний рейтинг кандидатів, – передає «Закон і Бізнес».

Нагадаємо, за результатами другого етапу кваліфікаційного оцінювання, 40% кандидатів з негативними висновками Громадської ради доброчесності припинили участь у конкурсі на посади суддів ВС.

Із допущених до конкурсу 653 кандидатів, до фінішної прямої потрапили 320 претенедентів. Зокрема, за 30 місць в Касаційному цивільному суді Верховного Суду змагалися 99 кандидатів, у Касаційному господарському – 71, у Касаційному адміністративному – 55, Касаційному кримінальному – 95.

П’ятірка кращих в адмінюрисдикції: Мороз Лариса, Бучик Анна, Князєв Всеволод, Шарапа Василь, Ханова Раїса.

Очолили рейтинг у Касаційному господарському суді : Уркевич Віталій, Пільков Костянтин, Мамалуй Олександр, Селіваненко Володимир, Стратієнко Людмила.

Серед найкращих у Касаційному кримінальному суді у складі Верховного Суду – Кишакевич Лев, Наставний Вячеслав, Голубицький Станіслав, Антонюк Наталія, Кравченко Станіслав.

Щодо Касаційного цивільного суду, то найкращими стали: Гудима Дмитро, Олійник Алла, Черняк Юлія, Погрібний Сергій, Усик Григорій.

Повний рейтинг можна подивитися тут.

Тепер комісія має направити рекомендації про призначення переможців конкурсу до Вищої ради правосуддя, яка розгляне матеріали, перевірить кожного кандидата  на відповідність критеріям етики і доброчесності.

Потім Вища рада правосуддя робить подання президентові, який має підписати указ і надати повноваження суддям.