Харківського суддю виправдано за пожертву в 300 тис. грн

08.08.2017

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений стосовно судді Харківського апеляційного адміністративного суду, та постановив закрити адміністративне провадження щодо судді у зв’язку з відсутністю у його діях складу правопорушення. Про це повідомляє “Депо.Харків”.

Згідно з матеріалами справи, чоловік, перебуваючи на посаді судді Харківського апеляційного адміністративного суду, 20 січня 2017 року за “Договором пожертви грошей”, що посвідчив нотаріус, отримав від громадянина 300 тис. грн. Про це суддя не повідомив НАЗК у встановлені законом 10 днів – до 30 січня. Розмістив повідомлення чоловік тільки 20 березня.

У засіданні суддя вину у вчиненні адміністративного правопорушення не визнав і пояснив, що 300 тис. грн отримав у подарунок за відмову від спадщини на квартиру в селі Балки Васильківського району Запорізької області, на користь своїх близьких родичів.

26 січня суддя уклав договір з ОК ЖБК “Орхідея-1” про сплату пайових внесків за квартиру загальною сумою 567,5 тис. грн.

Суддя заявив, що не зміг подати повідомлення до НАЗК тому, що не працював сайт.