Президента закликали не призначати суддів ВС

12.10.2017

Суддя Кіровоградського окружного адмінсуду Роман Брегей закликав Президента України Петра Порошенка не підписувати подання Вищої ради правосуддя про призначення суддів Верховного Суду, поки Верховний Суд України не розгляне позов судді, в якому він оскаржує перемогу 69 конкурсантів. Про це Брегей написав на своїй сторінці у ФБ, передає «Суддівство».

«Вже пройшло 12 днів з дня внесення ВРП подань Президенту України про призначення суддів ВС. За цей час ВСУ міг розглянути мій позов до ВККСУ, де оскаржую перемогу 69 конкурсантів. На все треба 2 години», – написав Брегей у своєму ФБ, додавши, що розгляду цієї справи уникають всі: Вища кваліфікаційна комісія суддів, Вища рада правосуддя, 69 кандидатів, перемога яких оскаржується, а також суддя-доповідач ВСУ у цій справі Олександр Прокопенко, який і сам є переможцем конкурсу.

Роман Брегей переконаний, що «така перемога не красить посаду судді ВС».

Він закликав Президента дочекатися рішення ВСУ у цій справі та дізнатися «правду до призначення суддів ВС»: «Бо тоді Ви не тільки не зможете гарантувати право на справедливий суд, а й ще причетні станете до такого порушення».