ВРП поповнилася двома будинками і чотирма автівками

07.03.2018

Вчора ввечері XV з’їзд суддів України обрав двох нових членів Вищої ради правосуддя. Протягом чотирьох років судити суддів будуть Лариса Швецова та Володимир Говоруха. Ми ж, у свою чергу, вирішили заглянути у їхні декларації, щоб дізнатися, який приклад новообрані члени ВРП подаватимуть служителям Феміди.

Декларація колишнього судді Апеляційного суду Київської області Володимира Говорухи виглядає скромною і незвично нудною. Згідно з поданими до ВРП документами  у нього є службова квартира у Києві (майже 66 кв. м), надана далекого 1994 року вже неіснуючою Залізничною районною держадміністрацією м. Києва.

Його дружина володіє половиною квартири в Українці Київської області (63,3 кв.м).

Їздить новий член ВРП на одиннадцятилітньому автомобілі Mitsubіshi Outlander.

На декларації судді Апеляційного суду Харківської області Лариси Швецової активісти звернули увагу ще тоді, коли вона брала участь у конкурсі до нового Верховного Суду. Так, з декларації судді за 2015 рік випливало, що вона і її родини користувалися цілим автопарком: автомобілями Smart, Mercedes-Benz,  Dacia Solenza, Ford Fusion, а також Pontiac. ГРД, наприклад, взагалі через неточності у декларуванні автомобілів «вліпила» Швецовій негативний висновок.

У 2017 році Швецова зробила роботу над помилками і “вичистила” свою декларацію від усіляких буржуйських витребеньок. Так у декларації, яку вона подавала разом з пакетом документів на посаду члена ВРП, суддя вказала, що у неї з чоловіком є дві земельні ділянки (одна з них у Харкові – 8 соток, а інша в Харківській області – майже 12 соток). Відповідно, на кожній з цих ділянок є по будинку: один великий у Харкові – 179 кв. м., а також садовий будиночок в області – 97 кв. м. Крім того, подружжя володіє квартирою у Харкові (65 кв. м).

Їздять вони на автомобілі CHEVROLET NIVA (2016 р.в.). А чоловік Щвецової взагалі віддає перевагу радянському автопрому. Він задекларував УАЗ (1985 р.в.) та ГАЗ 24 (1983 р.в.).