Шабунін отримує $2000 і воліє одягатись на секонд-хенді

21.08.2017

Нещодавно «зіркою» ЗМІ став головний «борець з корупцією» Віталій Шабунін. Голова Центру протидії корупції вдарив чи то блогера, чи то журналіста Всеволода Філімоненка. За це йому світить три роки за ґратами.

У інтерв’ю журналістам «ТСН» Шабунін повідомив, що тюрми не боїться, основне, щоб суд був над ним справедливий. Також вказав, що тюрма – не найприємніше місце, хоча з цього приводу поцікавиться ще у Юрія Луценка.

Також Шабунін не вважає себе «грантоїдом», а таке звинувачення обґрунтовує банальною заздрістю зі сторони чиновників. Мабуть, держслужбовці не задоволені і місцем дислокації Шабуніна, який орендує офіси виключно у центрі столиці, адже, як повідомив, доводиться часто відвідувати Верховну Раду України, а, приміром, з Борщагівки витрачатиме більше часу на дорогу.

Із зарплатою у $ 2 000, $ 1400 віддає в рахунок кредиту за будинок і землю, які, як повідомив, обійшлися близько $ 100 000.

Мабуть, в умовах такої економії не вистачає коштів на оновлення гардеробу у столичних бутиках, бо собі і дружині речі купує на київському ринку секонд-хенду.

Як відомо, «борець з корупцією» заперечує причетність до кримінального провадження про розкрадання 2,5 млн. доларів урядової допомоги США. Дивно, але поговорюють, що саме на кошти, отримані «на боротьбу з корупцією», у 2014 році придбав земельну ділянку, яку потім не задекларував, як і 20 рахунків  у банківських установах, подавши брехливу інформацію про себе.