Розенблат подав до суду на НАЗК, бо Холодницький усівся на двох стільцях

31.10.2017

Народний депутат Борислав Розенблат звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом щодо визнання протиправною бездіяльність НАЗК у зв’язку з одночасним перебуванням Назара Холодницького на посадах в органах прокуратури і у «Федерації футболу України». Про це «Суддівству» повідомила прес-служба ОАСК.

Як йдеться у повідомленні, Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Борислава Розенблата до Національного агентства з питань запобігання корупції. Суд залучив до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, голову Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталія Грушковського та Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Позивач просить суд визнати протиправними дії НАЗК щодо надання роз’яснення Назару Холодницькому, як заступнику Генерального прокурора України – керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури, стосовно відсутності порушень законів  України «Про запобігання корупції» та «Про прокуратуру» під час зайняття ним посади в органах прокуратури та одночасно посади першого віце-президента «Федерації футболу України».

Також Борислав Розенблат просить суд визнати протиправною бездіяльність НАЗК щодо невстановлення наявного конфлікту інтересів, порушень норм етичної поведінки та політичної нейтральності Назаром Холодиницьким  під час одночасного перебування на посадах в органах прокуратури і ФФУ.

Окрім цього позивач хоче, аби суд визнав протиправною бездіяльність Національного агентства з питань запобігання корупції у зв’язку із невинесенням приписів голові Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та Генеральному прокурору України про порушення Назаром Холодницьким вимог законодавства.

Попереднє судове засідання призначене на 28 листопада.