Одеса: активісти проти суддів

03.07.2017

Господарські суди Одеської області опинилися “на лінії вогню” – їх “переслідуть” активісти, часто-густо відбувається зрив судових засідань та бійки з поліцією.

Наразі, в Господарському суді Одеської області пояснили, що цей тиск на суди зумовлений наявністю там 36 справ, пов’язаних з прибережною зоною – це договори по оренді пляжів та договори співробітництва по берегоукріплюючих спорудах. Коли ці справи надійшли до суду, то активісти вимагали з ними розібратися. Вони ходили на всі засідання. Однак не завжди їм вдавалося зірвати засідання і вчинити конфлікт, як 15 червня, коли активісти пустили у судову залу газ, облили прокурора зеленкою. Тоді суддя Петренко оголосила по справі перерву і все ж таки винесла рішення.

У суді не виключають, що зазвичай ці так звані ативісти є проплаченими сторонами, які хочуть таким чином тиснути на суд.

Самі ж активісти заявляють, що втомилися від суддівського свавілля і корупції, винесення суддями замовних рішень. Таким чином вони намагаються захистити свої права і привернути увагу громадськості до “прогнившої” судової гілки влади.