Маселка показують і “тут”, і “там”

18.07.2017

Сьогодні член Громадської ради доброчесності Роман Маселко звернувся із клопотанням перенести засідання Київського апеляційного адмінсуду, де мали оскаржувати постанову Окружного адмінсуду столиці від 30 травня 2017 року, якою визнано незаконним обрання Маселка членом Громадської ради при НАБУ. Про це повідомляє портал Zrada.today.

За інформацією видання, засідання Апеляційного суду перенесли на 12.35 год. 01 серпня, бо Маселко, як третя особа по справі, подав клопотання про перенесення засідання, заодно пообіцявши наступного разу заявити відводи усім суддям.

У клопотанні, внесеному Маселком о 10.30 год., йшлося про те, що він сьогодні з 10.00 перебуває у Вищій раді правосуддя за скаргою щодо судді Печерського райсуду м. Києва Кицюка і не може бути присутнім на засіданні Апеляційного суду м. Києва. У журналістів видання виникли сумніви щодо “адекватності” подання даного клопотання.

Нагадаємо, що на разі в ОАСК перебуває на розгляді ще одна справа проти Громадської ради при НАБУ, яка виникла через чисельні фальсифікації активістами виборів у 2017 році до Ради громадського контролю при НАБУ (зокрема, через факти голосування з серверів в РФ, накручування голосів після 21:00 та з окупованих територій).