Cуд відклав засідання щодо перебування Холодницького одразу на двох посадах

28.11.2017

Окружний адміністративний суд міста Києва відклав попереднє судове засідання у справі за позовом народного депутата Борислава Розенблата щодо перебування Назара Холодницького на двох посадах одночасно. Про це повідомляє «Суддівство» з посиланням на прес-служба ОАСК.

За інформацією прес-служби, засідання було відкладене у зв’язку з неявкою відповідача – представника Національного агентства з питань запобігання корупції, а також третіх осіб на стороні відповідача – заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталія Грушковського та Генерального прокурора України Юрія Луценка.

У позові позивач просить суд визнати протиправними дії НАЗК щодо надання роз’яснення Назару Холодницькому, як заступнику Генерального прокурора України – керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури, про відсутність порушень законів  України «Про запобігання корупції» та «Про прокуратуру» під час зайняття ним посади в органах прокуратури та одночасно посади першого віце-президента «Федерації футболу України».

Також Розенблат просить суд визнати протиправною бездіяльність НАЗК щодо невстановлення наявного конфлікту інтересів, порушень норм етичної поведінки та політичної нейтральності Назаром Холодиницьким  під час одночасного перебування на посадах в органах прокуратури і ФФУ.

Окрім цього позивач хоче, аби суд визнав протиправною бездіяльність Національного агентства з питань запобігання корупції у зв’язку із невинесенням приписів голові Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та Генеральному прокурору України про порушення Назаром Холодницьким вимог законодавства.

Попереднє судове засідання відбудеться 14 грудня.