Сівчук Андрій Євгенович

1 Бал2 Бали3 Бали4 Балів5 Балів (Дайте оцінку)
Loading...
| 947
Суддя Луцького міськрайонного суду

Андрій Євгенович Сівчук працює суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області з 2003 р.

Висував свою кандидатуру до Верховного Суду, але вибув з конкурсу, набравши усього 46,5 балів під час тестування.

 

Сім’я:

Дружина – Сівчук Інна Миколаївна, головний економіст Департаменту фінансів Волинської ОДА.

 

Резонансні справи:

У 2012 р. Андрій Січук виправдав суддю Залізничного району Львова Ігоря Ганича, якого СБУ затримала «на гарячому» під час отримання хабаря 50 тис. доларів. Ганич довго перебував у розробці спецслужб, але на переконання судді Андрія Сівчука, Ганич просто став жертвою шахрайських махінацій з боку адвоката, який видурив гроші у місцевого підприємця для нібито залагодження справи у суді, а потім, відчуваючи стеження, підкинув їх судді.

 

У березні 2014 р. Сівчук відпустив співробітника Луцької державної податкової служби у Волинські області Івана Понедільника під особисте зобов’язання. Прокуратура Волинської області вимагала взяти підозрюваного під варту, адже затриманий на хабарі податківець не визнав своєї вини в інкримінованому йому злочині та намагався утекти з місця злочину, а також намагався позбутися грошей (5 тисяч гривень), які вручалися у якості хабара.

 

В грудні 2016 року Андрій Сівчук розглядав справу про вилучення 108 кілограмів бурштину в Луцьку і відмовився накладати арешт на нього, з чим потім не погодився апеляційний суд. Також суддя погодився зняти арешт із 70 тисяч доларів і 10 тисяч євро, вилучених із банківської скриньки затриманого на хабарі керівника ДАБІ Волині. Він пристав на аргументи, що гроші у скриньці належали не чиновнику, а членам його родини. Пізніше це рішення також було скасовано Луцьким міськрайонним судом.

 

Також суддя Сівчук постановив закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення за хуліганство щодо заступника начальника Департаменту захисту економіки Головного управління Нацполіції у Рівненській області Олександра Волошина.

 

За кермом напідпитку

У ніч з 1 на 2 вересня патрульні поліцейські Луцька зупинили Сівчука, бо той перетнув залізничний переїзд на червоний заборонний знак. Правоохоронці, підозрюючи, що суддя вживав алкоголь, запропонували йому пройти освідування, від чого Сівчук відмовився категорично.

Суддя Локачинського районного суду Василь Корнелюк після неодноразових спроб викликати Сівчука на судове засідання визнав його винним у вчиненні порушення і присудив йому 10 200 гривень штрафу й позбавлення права керування автомобілем на рік.

Сівчук, в свою чергу, звернувся до Апеляційного суду Волинської області. Суддя цього суду Віктор Гапончук постановив скасувати адміністративні провадження і щодо порушення перетину залізничного переїзду, і щодо керування автом у стані сп’яніння. Він повністю скасував постанову Локачинського районного суду і постановив звільнити суддю Андрія Сівчука від покарання, зіславшись на те, що в Локачах рішення було ухвалене без участі порушника. Це й стало підставою для скасування усієї постанови Локачинського суду.

Тож, суддя Андрій Сівчук визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення внаслідок відмови пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння, але позбавлений покарання за це порушення.

Прикметно, що у Сівчука це уже п’ятий адміністративний матеріал, який патрульні оформляли на нього за порушення правил дорожнього руху, але усі і протоколи, і постанови були скасовані в судах.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Додати фото

Статки судді та сім’ї Сівчук Андрій Євгенович (квартири, будинки та земля)
# 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Гроші судді 204009 191846
Квартири судді 62.2 62.2
Будинки судді 62.2 62,2
Земля судді
Доходи сім’ї 27376
Квартири сім’ї
Будинки сім’ї
Землі сім’ї
Декларації судді Сівчук Андрій Євгенович
Декларації WEB:
2014 2015
Декларації PDF:
2014 2015
Задекларовані авто:
Мерседес, ПГМФ
Сівчук Андрій Євгенович - додаткова інформація
Суддя:
Луцький міськрайонний суд Волинської області, Волинська область
Декларація:
доброчесності судді подано у 2016 році (вперше)
Декларація:
родинних зв’язків судді подано у 2016 році
Скарги :
6
Кількість стягнень :
Кількість справ :
Оскаржені справи :
Фотофакти:

Написати коментар

Читайте також:
Суддя Іллічівського районного суду м. Маріуполя Донецької області,

Хараджа Ольга Олександрівна

Голова Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області,

Болкарьов Сергій Васильович

Суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду,

Ватаманюк Руслан Васильович

Суддя Ленінського районного суду м. Дніпропетровська,

Шавула Вікторія Станіславівна